''Andrzejki'' KSM-u - 2016

W sobotę – 26 listopada – młodzież z naszego parafialnego KSM-u, wraz z ks. Robertem  w Domu Strażaka w Binarowej zorganizowała „Andrzejki” - pod hasłem: „SIŁA DRZEMIE W KSMIE”. Do udziału w zabawie nasza młodzież zaprosiła koleżanki i kolegów z KSM-ów z parafii Bożego Ciała w Bieczu oraz z Lipinek. Goście przybyli wraz ze swoimi opiekunami – ks. Markiem i ks. Rafałem. Uczestnicy „Andrzejek” bawili się przy dźwiękach muzyki, był też poczęstunek a wesoły i młodzieżowy nastój podkreślały kolorowe i oryginalne przebrania i stroje, w których wystąpiła młodzież.

Należy pochwalić naszych młodych Parafian za pomysł, organizację i chęć zorganizowania tak ciekawej zabawy. Integracja z innymi rówieśnikami z KSM-ów sąsiednich Parafii to także godna pochwały inicjatywa naszej młodzieży.

Podziękowanie należy się także OSP w Binarowej za użyczenie Sali w Domu Strażaka dla Gości i naszej młodzieży.