Diecezjalne Mistrzostwa KSM w siatkówce z udziałem naszych zawodników - 2017

W sobotę – 11 lutego – w Gorlicach odbyły się Diecezjalne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W zawodach wzięło udział 26 drużyn z terenu naszej Diecezji, wśród nich także drużyna dziewcząt i drużyna chłopców z KSM-u z naszej Parafii. Rywalizacja była bardzo zacięta i poziom zawodów bardzo wysoki a nasi sportowcy spisali się bardzo dobrze. Zawodnicy z KSM Binarowa zajęli drugie miejsca w swoich grupach i niewiele brakło a obydwie nasze drużyny weszłyby do ćwierćfinału. Nasze drużyny przegrały tylko po jednym meczu, dość powiedzieć, że dziewczęta przegrały tylko z późniejszymi zwyciężczyniami całego turnieju a chłopcom zabrakło tylko jednego wygranego seta do awansu. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z KSM Kolbuszowa a w kategorii chłopców – KSM Rzeszów Załęże. Gratulujmy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów. Na pamiątkę zmagań siatkarskich nasi zawodnicy otrzymali dyplomy i upominki – liczą się też miłe wrażenia i osobista satysfakcja a dla nas – duma z występu naszych młodych Parafian.

Relacja ze strony internetowej Diecezji Rzeszowskiej

Relacja ze strony internetowej Gorlice.tv

Relecja ze strony internetowej haloGORLICE