Jasełka w wykonaniu KSM-u 2015

Także i tego roku Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz z ks. Mariuszem przygotowało przedstawienie jasełkowe. Zostało ono wystawione w Nowy Rok - 1 stycznia w sali na Wikarówce. Miesc brakowało, sala wypełniła się widzami gotowymi przeżyć ciekawe przedstawienie. I widzowie się nie zawiedli. W jednej z ważnych ról wystąpił nasz Wikariusz - ks. Mariusz, dając upust aktorskiemu talentowi. Było też i o ludzie binarowskim, którego faraon z Biecza miał uwolnić z niewoli i pozwolić na powrót do Binarowej po przejściu Sitniczanki. Sala reagowała gromkim śmiechem na oryginalną interpretację wydarzeń biblijnych. Potem aktorzy wprowadzili widzów w główny temat przedstawienia i naszą gotowość na przyjęcie narodzonego Jezusa.

Dla wszystkich chętnych przedstawienie będzie jeszcze powtórzone w niedzielę 4 stycznia o godz. 15.00.

Zdjęcia udostępnił KSM;)