Koncert z cyklu ''Muzyka Zaklęta w Drewnie''

Dzięki uprzejmości Pani Anny Franik z Małopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Pana Jana Hyry - przewodnika z Kwiatonia prezentujemy kilka fotografii z koncertu muzyki włoskiej, który odbył się w naszym kościele. Jest nam bardzo miło, że byli z nami: Pan Leszek Zegzda - Prezes Małopolskiej Organizacji Tutystycznej, Pani Urszula Niemiec - Burmistrz Biecza, Pan Mirosław Wędrychowicz - Starosta Gorlicki, Pan Witold Kochan - Burmistrz Gorlic, Pan Bogumił Kawa - Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu, Ks. Prałat Zbigniew Kras - Proboszcz z Lipnicy Murowanej, Ks. Kanonik Jan Adamczyk - Proboszcz z Męciny Wielkiej, Ojciec Dariusz Niemiec - nasz Rodak i wielu znamienitych Gości oraz naszych Parafian.