Msza św. na Kamieńcu 2016

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego upamiętnia odnalezienie relikwii krzyża, na którym umarł i dokonał zbawienia świata nasz Pan Jezus Chrystus. W Wigilię tego Święta, czyli we wtorek – 13 września, jak co roku spotykaliśmy się przy Krzyżu na Kamieńcu, gdzie o godz. 17.00 została odprawiona przez binarowskich duszpasterzy Msza św. Uczestniczyli w niej mieszkańcy Kamieńca a także Goście z okolicy. Nasi Parafianie z Kamieńca przygotowali miejsce do sprawowania Mszy św., a także zaangażowali się w liturgię. Miłą dla wszystkich niespodzianką był akompaniament Kapeli Pana Mariana. Po Mszy św. odbył się koncert wesołych i biesiadnych piosenek a gospodynie z Kamieńca częstowały zebranych pysznym ciastem, kawą i ciepłym daniem „z kociołka”. Nikomu się nie śpieszyło do domu, ponieważ pod Krzyżem na Kamieńcu było miło, radośnie i rodzinnie.