Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła - Powitanie

W piątek – 27 maja, o godz. 17.30 powitaliśmy Figurę św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Górze Gargano i rozpoczął się czas Nawiedzenia. Figura naszego Patrona przybyła w eskorcie Policji i Straży Pożarnej, powitanie Figury odbyło się przy Remizie OSP a potem w procesji przeszliśmy do naszego kościoła, gdzie figurę powitały dzieci, dorośli i ks. Proboszcz. Uroczystość Nawiedzenia prowadził ks. Rafał Szwajca, który wcześniej prowadził Rekolekcje w naszej Parafii. Po powitaniu została odprawiona Msza św. Słowo Boże głosił ks. Rafał a po Mszy św. odbyła się Procesja Eucharystyczna z racji Oktawy Bożego Ciała. W procesji w asyście członków Straży Pożarnej z Binarowej niesiona była także Figura św. Michała Archanioła.