Odpust św. Michała Archanioła

29 sierpnia nasza Parafia świętowała Uroczystość Odpustową ku czci św. Michała Archanioła - patrona Parafii. Był to także dzień Jubileuszu 50-lecia kapłaństwa naszych księży Rodaków: ks. dra Zbigniewa Bielamowicza, ks. kan. Czesława Muszyńskiego oraz ks. Wiesława Bodziocha z Libuszy - byłego dziekana naszego dekanatu. Księża Jubilaci odprawili Uroczystą Sumę w koncelebrze z ks. prał. Michałem Olechny oraz naszym rodakiem ks. Bogusławem Augustowskim. Słowo Boże w czasie całego Odpustu głosił nasz rodak - ks. Krzysztof Bochenek. Na początku Mszy św. ks. Dziekan Czesław Stanaszek odczytał słowo Pasterza naszej Diecezji - ks. bpa Kazimierza Górnego skierowane do Jubilatów i uczestników uroczystości udzielając zgromadzonym błogosławieństwa, zaś na zakończenie delegacje młodzieży i dorosłych złożyły Jubilatom życzenia i gratulacje. Po Mszy św. odbyła się procesja Eucharystyczna z hymnem "Ciebie Boga wysławiamy" i zostało udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Jubilatom składamy serdeczne gratulacje i żyzenia zdrowia i wielu łask Bożych nadalsze lata - "Plurimos Annos!"