Pielgrzymka do Kałkowa i na św. Krzyż

16 czerwca grupa 70 naszych Parafian pod przewodnictwem ks. Proboszcza wyruszyła na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Kałkowie i na św. Krzyż. Po drodze pielgrzymi odwiedzili kościół parafialny w Zgórsku koło Mielca i grób śp. Ks. Władysława Oleksiaka - długoletniego proboszcza naszej Parafii. Następnie pielgrzymi udali się do Kałkowa, gdzie zwiedzili Sanktuarium, Golgotę, oglądnęli Panoramę Świętokrzyską i modlili się przed obrazem Matki Bożej. Następnym miejscem pielgrzymki był Święty Krzyż. Także tam pielgrzymi zwiedzili Sanktuarium. W kaplicy klasztornej została odprawiona przez ks. Proboszcza Msza św. a potem po krótkim odpoczynku Pielgrzymi udali się w drogę powrotną do Binarowej.