Pielgrzymka do Kalwarii, Wadowic i Łagiewnik

11 czerwca 35-osobowa grupa grupa Parafian wraz z ks. proboszczem uczestniczyła w pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik. Wyruszyliśmy wczesnym rankiem i po dotarciu do Kalwarii zwiedziliśmy Sanktuarium, potem uczestniczyliśmy we Mszy św. Następnie przeszliśmy fragmentem dróżek kalwaryjskich do kaplicy ukrzyżowania. Po powrocie udaliśmy się do Wadowic. Tam zwiedziliśmy Muzeum Jana Pawła II i Bazylikę Nawiedzenia NMP. Potem smakowaliśmy wadowickie kremówki i ruszyliśmy do Łagiewnik. Po dotarciu na miejsce zwiedziliśmy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Pomodliliśmy się w kaplicy Wieczystej Adoracji i ucałowaliśmy relikwie św. siostry Faustyny. Potem udaliśmy się do nowo poświęconego Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" gdzie w godzinach popołudniowych zostały przeniesione relikwie bł. Jana Pawła II. Widzieliśmy także kamienną przykrywę z watykańskiego grobu bł. Jana Pawła II. Po zwiedzeniu bazyliki i wieży widokowej udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Bogu niech będą dzięki za szczęśliwie odbytą pielgrzymkę "Śladem bł. Jana Pawła".