Pielgrzymka dzieci I-Komunijnych

31 maja 2011 roku dzieci z klasy II, które przystąpiły do I Komunii św. udały się w towarzystwie swoich rodziców i opiekunów na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu. Tam uczestniczyły w Odpuście dla dzieci I-Komunijnych. Po przyjeździe do Tarnowca przy pięknej pogodzie pielgrzymi udali się na Kalwarię Nienarodzonych i tam się pomodlili. Potem przeszliśmy do Kaplicy Matki Bożej a o godz. 11.00 rozpoczęła się Eucharystia, której przedwodniczył ks. bp. Edward Białogłowski. Po Mszy św. był poczęstunek i odpustowe kramy. W drodze powrotnej byliśmy w Dębowcu w Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej. Pielgrzymka była swego rodzaju nagrodą dla dzieci za ich zaangażowanie i przygotowanie się do I Komunii Św.