Pielgrzymka dzieci I Komunijnych do Tarnowca

W sobotę 31 maja dzieci z klasy II, które przystąpiły w tym roku do I Komunii świętej uczestniczyły w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu. Dzieci z Binarowej udały się na tę pielgrzymkę razem z dziećmi z parafii Kryg – ze swoim katechetą – ks. Krzysztofem, jadąc jednym autokarem. Centralnym wydarzeniem pielgrzymki była Msza św., której przewodniczył ks. biskup Edward Białogłowski. Wcześniej pielgrzymi nawiedzili Kalwarię Nienarodzonych a po Mszy św. był poczęstunek – drożdżówki, ciasto i herbata. W drodze powrotnej pielgrzymi nawiedzili Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Dębowcu. Dzieci, które uczestniczyły w tej pielgrzymce dziękowały za dar pierwszego spotkania z Panem Jezusem w Eucharystii.