Rekolekcje Wielkopostne 2011

Od piątku do niedzieli trwały rekolekcje dla dorosłych. Nauki rekolekcyjne głosił ks. Artur Kostrząb z parafii św. Stanisława w Jaśle. Rekolekcje dla dorosłych odbywały się na Sali w starej Szkole. Rozpoczęły się  w piątek o godz. 8.00 Mszą św. i nauką dla wszystkich. Po Mszy św. była nauka dla członków Kółek Różańcowych. Wieczorem o godz. 17.30 Droga Krzyżowa i Msza św. z nauką dla wszystkich a potem na naukę zgomadziła się młodzież. W sobotę o godz. 9.00 rozpoczęła się Msza św. z nauką szczególnie dla osób starszych i chorych, wcześniej była okazja do spowiedzi. Wieczorem o godz. 0.00 Msza św. z nauką dla wszystkich a potem nauka dla małżonków i rodziców. W niedzielę w czasie Mszy św. do południa głoszone były nauki rekolekcyjne dla wszystkich, o godz. 15.00 Gorzkie Żale z rekolekcyjnym Kazaniem Pasyjnym, potem Msza św. i zakończenie rekolekcji. Spowiedź rekolekcyjna została zaplanowana na Wielki Poniedziałek.