Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/15

W poniedziałek – 1 września – Mszą św. o godz. 8.00 odprawioną w naszym kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła przez binarowskich duszpasterzy – rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2014/15. Uczestniczyła w niej społeczność naszej Szkoły, czyli dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły z Panią Dyrektor oraz wielu Rodziców. Kazanie w czasie Mszy św. wygłosił ks. Mariusz. Po Mszy św. odbyła się okolicznościowa akademia w Szkole a następnie uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami. Najbardziej przeżywali tę chwilę uczniowie kl. I Szkoły Podstawowej, wśród nich także grupa 6-latków, który rozpoczynają w tym roku szkolną przygodę.

Niech Duch Święty oświeci serca i umysły uczniów a nauczycielom udzieli daru cierpliwości!