Wieczysta Profesja brata Jana Augustowskiego

4 października 2014 r. – w liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, nasz Rodak – Jan Augustowski w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej na ręce Ojca Wikariusza Prowincji św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię złożył wieczystą profesję zakonną w Zakonie Braci Mniejszych Konwentualnych.  W tej uroczystości uczestniczyło wielu współbraci Franciszkanów, parafianie z Kalwarii Pacławskiej oraz znajomi brata Jana. Obecna była także najbliższa rodzina oraz delegacja naszej Parafii z ks. Proboszczem a także: o. Dariusz Niemiec, o. Bogusław Augustowski, ks. Kazimierz Franczak i ks. Jacek Tomaszewski. Siostry zakonne z naszej Parafii reprezentowała s. Agnieszka Oczkowicz – Służebniczka Dębicka.

Na zakończenie Mszy św. brat Jan podziękował Panu Bogu za powołanie, rodzinie, współbraciom zakonnym oraz uczestnikom Liturgii za obecność i wspólną modlitwę.