Wielkanocne czuwanie modlitewne KSM-u 2016

Uwieńczeniem dzisiejszego Święta Bożego Miłosierdzia było modlitewne czuwanie poprowadzone w godzinach wieczornych w naszym kościele przez młodzież z KSM-u. Było ono połączone z inscenizacją pt. „Błogosławieni miłosierni”. Na początku wszystkich zebranych powitał ks. Robert – opiekun KSM-u a na zakończenie za udział w tym przedstawieniu podziękowała prezes – Justyna Augustowska i zachęciła do wsparcia finansowego młodzieży naszej Parafii na udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.

Bardzo ciekawa forma ubogacona muzyką, deklamacjami, animacjami i teatrem w szeroki sposób nawiązywała do Bożego Miłosierdzia i zachęcała do praktykowania uczynków miłosierdzia względem innych ludzi. Młodzież przygotowała ciekawą scenografię – własnoręcznie wykonaną i pokazała, że w wielu naszych młodych Parafianach drzemią bardzo wszechstronne talenty aktorskie. Gratulujemy!