Wigilia KSM-u 2016

30 grudnia młodzież z naszego parafialnego KSM-u przeżywała swoją Wigilię. W tym roku odbyła się ona w Sali Domu Strażaka w Binarowej. Wigilia rozpoczęła się modlitwą poprowadzoną przez ks. Roberta, potem były wspólne życzenia, przepełnione wzajemną życzliwością, żartem i młodzieńczą fantazją. Po życzeniach wszyscy zasiedli do stołu, aby spożyć przygotowane wigilijne potrawy. Nie zabrakło barszczu z uszkami, żuru i pierogów. Szczególnie te ostatnie cieszyły się dużą popularnością i smakowały wybornie – rożnymi binarowskimi smakami. Potem było wspólne kolędowanie i radość przebywania we wspólnocie młodych naszych Parafian.

Dziękujemy OSP w Binarowej za użyczenie Sali w Domu Strażaka dla naszej młodzieży.