Zaproszenie MOT-u

W ramach współpracy naszej Parafii z Małopolską Organizacją Turystyczną zamieszczamy bardzo miłe zaproszenie!

 

 

Szanowni Państwo!

 

   Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie informacji na temat cyklu koncertów "Muzyka Zaklęta w Drewnie", który oprócz stwarzania możliwości posłuchania wyjątkowej muzyki prezentowanej przez wybitnych artystów ma za zadanie zachęcić turystów z kraju do odkrywania uroków Małopolski, a w szczególności Szlaku Architektury Drewnianej! Zachęcamy również Was i Wasze rodziny oraz znajomych do przybywania na koncerty!


Wielkimi krokami zbliża się lato! Nie wiecie jak zaplanować te ciepłe, słoneczne dni? Dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu mamy ciekawą propozycję! Zapraszamy na cykl koncertów „Muzyka Zaklęta w Drewnie", który po raz szósty rozbrzmiewać będzie w całej Małopolsce.


W niedzielne popołudnia, od 10 czerwca do 26 sierpnia będą organizowane różnego rodzaju koncerty. Odkryjemy nie tylko urok muzyki dawnej, wydobywanej za pomocą starych, zabytkowych instrumentów, ale i moc współczesnych brzmień. Wszystkie koncerty odbywają się w obiektach na Szlaku Architektury Drewnianej i są połączeniem dwóch twórczych pasji człowieka - muzyki z pięknem architektury drewnianej. Dlatego przy okazji koncertu będziemy mogli odkryć niezwykłość drewnianych zabytków, poznać ich historię, cenne wyposażenie i zdobienia malarskie.


Zachęcamy do wsłuchiwania się w „Muzykę Zaklętą w Drewnie" i poznawania wspaniałych zabytków znajdujących się w naszym regionie! Zapraszamy na Szlak!

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!

 

 

Małopolska Organizacja Turystyczna

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie www.drewniana.malopolska.pl
Można nas znaleźć również na facebook'u!


Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

P.S.
Jak można przeczytać z zamieszczonego plakatu - w naszym kościele zaplanowano koncert  pod hasłem: „Pod skrzydłami Aniołów". Odbędzie się on w niedzielę - 5 sierpnia o godz. 17.00.
Już gorąco zapraszamy!

Zapamiętaj mnie (90 dni)