Witamy na stronie Parafii Świętego Michała Archanioła w Binarowej

Zwiedzanie kościoła

W związku z obecną sytuacją epidemiczną zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszego kościoła. W zakładce „Galeria” można odbyć spacer wirtualny, oglądnąć animację, obejrzeć panoramę oraz elementy wyposażenia wewnątrz i na zewnątrz kościoła.

Serdecznie zapraszamy!

W wyniku współpracy Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Michała Archanioła w Binarowej oraz Małopolskiej Organizacji Turystycznej nasz kościół jest udostępniony do zwiedzania w następujących godzinach:

Środa: 9.00 – 17.00*;  Czwartek: 9.00 – 18.00*;  Piątek: 9.00 – 18.00*;  Sobota: 9.00 – 18.00*;  Niedziela: 12.00 – 17.00*

W czasie Mszy św. i nabożeństw nie można zwiedzać kościoła.

* Przerwa obiadowa w godz: 13.00 – 13.30.

Prosimy osoby zwiedzające nasz kościół o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do zaleceń sanitarnych.

Kontakt z Panią Przewodnik pod numerem telefonu komórkowego: 692-385-244.

Diecezja Rzeszowska