Zmarł Franciszek Wójcik

Zmarł śp. Franciszek Wójcik, zamieszkały na Maślakowicach. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 12 stycznia 2019 r. O godz. 10.30 Msza św. pogrzebowa, pół godziny wcześniej  wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Eugeniusz Augustowski

Zmarł śp. Eugeniusz Augustowski, zamieszkały w Rynku, ojciec o. Bogusława Augustowskiego, redemptorysty – kustosza Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej i proboszcza Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie. Jego pogrzeb będzie we czwartek – 10 stycznia 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Życzenia na Nowy Rok 2019

Rozpoczynamy pod opieką Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Nowy Rok. Wszechmogącemu Bogu, do którego należy czas i wieczność, zawierzamy wszystkie nasze dobre plany i nadzieje nowego 2019 roku. Idźmy w nowy czas z nadzieją i ufnością, jakie pielęgnowała w Niepokalanym Sercu Święta Boża Rodzicielka. Obfite błogosławieństwo niech stanie się udziałem całej naszej parafialnej wspólnoty.  Życzymy wszystkim Parafianom, abyście w rozpoczynającym się roku w zdrowiu, pokoju i radości wzrastali w Bożej łasce i wzajemnie sobie pomagając, dzielili się darem miłości. Życzymy sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, sukcesów w pracy oraz życiu osobistym, podejmowania trafnych decyzji w trudnych sytuacjach a nade wszystko życzymy zdrowia i pokoju ducha. Niech dobry Bóg opromienia każdy dzień rozpoczętego roku swoją łaską i błogosławieństwem. Życzymy siły i nadziei w pokonywaniu codziennych trudności a Maryja Boża Rodzicielka niech wyprasza wszystkim Wam szczególne błogosławieństwo.

Życzenia na Boże Narodzenie 2018

W święty dzień Bożego narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się udziałem ludzi dobrej woli. Narodzenie Jezusa przyniosło ludzkości upragnione zbawienie, nadzieję i pokój serc.

Życzmy, aby w tegoroczne święta Pan Bóg na nowo znalazł miejsce i narodził się w Waszych sercach, rodzinach i naszej parafialnej wspólnocie. Niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską Wasze serca.

Parafianom, naszym Rodakom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Syn Boży.

Duszpasterze z Binarowej

Nadole Południe – od nr 381 do nr 414

Rynek

Ważna informacja!

Informujemy, że jest już wydana Jubileuszowa fotografia uczestników parafialnych Uroczystości 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odbioru – w najbliższą niedzielę – 25 listopada br. – w zakrystii – u Pana Kościelnego. Fotografii jest wystarczająca ilość ale jeśli zabraknie – będą jeszcze dodrukowane, aby każdy uczestnik miał pamiątkę dla siebie i rodziny. Serdecznie zapraszamy!

Zmarł Roman Wszołek

Zmarł śp. Roman Wszołek, zamieszkały w Nadolu Północ. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 10 listopada 2018 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 11.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Ks. Prałat Czesław Muszyński

Zmarł nasz Rodak, śp. Ks. Prałat Czesław Muszyński. Jego pogrzeb będzie w Moszczenicy – w środę – 7 listopada 2018 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Nekrolog ze strony internetowej Parafii Moszczenica

Zmarła Maria Krupczak

Zmarła śp. Maria Krupczak, z domu Juruś, zamieszkała w Nadolu Południe. Jej pogrzeb będzie w sobotę 3 listopada 2018 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Mieczysław Roman

Zmarł śp. Mieczysław Roman, zamieszkały w Nagórzu Południe. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 6 października 2018 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.