Rzymskokatolicka
w Binarowej

Witamy na stronie Parafii Świętego Michała Archanioła w Binarowej

Zwiedzanie kościoła

W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszego kościoła. W zakładce „Galeria” można odbyć spacer wirtualny, oglądnąć animację, obejrzeć panoramę oraz elementy wyposażenia wewnątrz i na zewnątrz kościoła.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt z Panią Przewodnik pod numerem telefonu komórkowego: 692-385-244.

Diecezja Rzeszowska

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.