Zmarł Marian Lenard

Zmarł śp. Marian Lenard. Pochodził z naszej Parafii - z Nagórza Południe, w ostatnim czasie mieszkał w Gorlicach na terenie Parafii Narodzenia NMP ale jego wolą było spocząć na naszym cmentarzu. Jego pogrzeb będzie w czwartek - 11 kwietnia 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 15.00, pół godz. wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Janina Lignar

Zmarła śp. Janina Lignar z domu Górska, zamieszkała na Kurpielu. Jej pogrzeb będzie w czwartek – 4 kwietnia 2019 r. O godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa, pół godziny wcześniej  wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Program Rekolekcji Wielkopostnych 2019

Zmarł Leszek Gawlik

Zmarł śp. Leszek Gawlik, zamieszkały na Wygonie. Jego pogrzeb będzie we wtorek – 19 marca 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Helena Bochenek

Zmarła śp. Helena Bochenek, z domu Polak, zamieszkała w Zielonej Ulicy, mama ks. Krzysztofa Bochenka ze Zgromadzenia Księży Michalitów. Jej pogrzeb będzie w sobotę – 9 marca 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Mieczysław Wrona

Zmarł śp. Mieczysław Wrona, zamieszkały na Kurpielu. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 23 lutego 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Pielgrzymka Parafialna do Budapesztu, Bratysławy i Wiednia

Ks. Robert we współpracy z Biurem Podróży Orlando Travel organizuje zagraniczną pielgrzymkę parafialną do Budapesztu, Bratysławy i Wiednia w dniach: 31 maja – 2 czerwca 2019. Pielgrzymka po terenie Słowacji, Węgier i Austrii będzie okazją do odwiedzenia wielu pięknych miejsc w tym kościołów, bazylik i katedr w których będzie można pomodlić się i uczestniczyć we Mszy świętej. Z innych, ciekawszych atrakcji warto wymienić wieczorny rejs po Dunaju w Budapeszcie w także rejs statkiem z Bratysławy do Wiednia. Biuro podróży zapewnia przejazd komfortowym autokarem wyposażonym m.in. w barek, WC, multimedia oraz opiekę doświadczonego pilota. Koszt pielgrzymki wynosi: 750 zł i 60 EURO i obejmuje przejazd autokarem, rejs statkiem po Dunaju oraz z Bratysławy do Wiednia, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłacenie przewodników lokalnych, słuchawek, 2 noclegi w hotelach z pokojami 2 lub 3 osobowymi z łazienkami, wyżywienie – 2 śniadania i 2 obiadokolacje, a także pełne ubezpieczenie. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia w cenie 35 zł, w celu zwrócenia kosztów wyjazdu w przypadku rezygnacji z pielgrzymki z powodu wypadku losowego. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę – program jest bardzo interesujący, a cena jak na wiele atrakcji w miarę przystępna. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w kwocie 200 zł, reszta kwoty płatna do Wielkanocy. Walutę EURO zabieramy ze sobą. Można także od razu opłacić całość pielgrzymki. Przy zapisie podajemy PESEL, numer dowodu osobistego i numer kontaktowy.  Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej naszej Parafii a także w zakrystii i u ks. Roberta.

Zmarł Tadeusz Krupczak

Zmarł śp. Tadeusz Krupczak, zamieszkały w Nadolu Południe. Jego pogrzeb będzie we wtorek – 12 lutego 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Maria Eleonora Michalec

Zmarła śp. Maria Eleonora Michalec, z Zielonej Ulicy. W ostatnim czasie mieszkała u rodziny w Parafii Rożnowice ale spocznie na naszym cmentarzu. Jej pogrzeb będzie w sobotę – 2 lutego 2019 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Franciszek Wójcik

Zmarł śp. Franciszek Wójcik, zamieszkały na Maślakowicach. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 12 stycznia 2019 r. O godz. 10.30 Msza św. pogrzebowa, pół godziny wcześniej  wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.