Biały Tydzień dzieci I-Komunijnych - 2021

Od 17 do 22 maja br. dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. przeżywały Biały Tydzień. Codziennie dzieci uczestniczyły w Nabożeństwie Majowym i Mszy św. W tym roku Białemu Tygodniowi patronował św. Józef – dzieci poznawały postać i zasługi Opiekuna Świętej Rodziny a także angażowały się w czasie Mszy św. w procesję z darami przynosząc do ołtarza dary ofiarne. W Białym Tygodniu dzieci odnowiły także przyrzeczenia chrzcielne, odbyło się poświęcenie modlitewników i różańców, dzieci złożyły przyrzeczenia abstynenckie, obiecały praktykować I Piątki miesiąca oraz razem ze swoimi rodzicami złożyły dar dla dzieci I-Komunijnych w krajach misyjnych.