Dni Krzyżowe 2018 - Msza św. na Wygonie

Drugi dzień Dni Krzyżowych zbiegł się w liturgii z Uroczystością św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Tradycyjnie w tym dniu spotkaliśmy się przy urokliwej kapliczce na Wygonie. Oprócz naszych Parafian z Wygonu, przybyli także mieszkańcy innych części naszej Parafii oraz Goście z okolicy. Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz. Na zakończenie pomodliliśmy się o szczęśliwe urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli oraz tak bardzo potrzebny deszcz. Modlitwy zostały, możemy sądzić wysłuchane, bo na zakończenie Mszy św. zaczął padać majowy deszcz. Bogu niech będą dzięki! Także i na Wygonie ks. Proboszcz złożył życzenia Solenizantkom i Solenizantom a wszyscy zebrani dołączyli się do życzeń podejmując wspólny śpiew.