Goście z Seminarium Duchownego

W IV Niedzielę Wielkanocną przeżywaliśmy Niedzielę Dobrego Pasterza i dzień łączności z Seminarium Duchownym naszej Diecezji. Gościliśmy w naszej Parafii ks. dr Grzegorza Wójcika, prefekta i profesora w naszym Seminarium Duchownym w Rzeszowie oraz  kleryków: Huberta i Kamila. Ks. prof. głosił Słowo Boże a klerycy asystowali w czasie Mszy św. Po Mszy św. o godz. 9.00 nasi Goście opowiedzieli zabranym w kościele dzieciom i młodzieży oraz dorosłym parafinom o tym, jak wygląda życie w Seminarium oraz wyświetlili filmy na temat Seminarium Duchownego naszej Diecezji. Był też czas na pytania do naszych Gości, którzy chętni dzielili się radością swojego powołania. W czasie Mszy św. o godz. 11.00 ks. prof. Grzegorz udzielił sakramentu chrztu św. naszemu parafianinowi Aleksandrowi przyjmując go do wspólnoty Kościoła. Przez cały Tydzień Modlitw o Powołania będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.