I dzień Rekolekcji Wielkopostnych 2018

W V Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczęliśmy tegoroczne Rekolekcje. Słowo Boże głosi ks. Mariusz Wawrzynek – wikariusz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle. Ks. Rekolekcjonista przewodniczył Prymarii a na jej początku został powitany przez ks. Proboszcza. W czasie każdej Mszy św. ks. Mariusz głosił nauki rekolekcyjne dla wszystkich. Niedzielnej Sumie przewodniczył ks. kanonik Zbigniew Ryznar z Biecza. Z racji przeżywanych Imienin, przedstawiciele naszej Parafii wraz z ks. Proboszczem złożyli Dostojnemu Solenizantowi serdeczne życzenia. Po południu ks. Rekolekcjonista przewodniczył Nabożeństwu Gorzkich Żali i wygłosił kazanie pasyjne. Pierwszy dzień tegorocznych Rekolekcji zakończyła Msza św. odprawiana przez binarowskich Duszpasterzy.