Msza św. na Cmentarzu 2018

Uroczystość Wszystkich Świętych wprowadza nas duchowo w bramy nieba. Świętujemy ze wszystkimi zastępami zbawionych w niebie. Nie tylko z wyniesionymi przez Kościół do chwały ołtarzy, ale z ogromną rzeszą naszych braci i sióstr, którzy przez godne życie zasłużyli sobie na udział w Królestwie Bożym. Ten dzień przeżywaliśmy w porządku świątecznym – w czasie Mszy św. do południa kazania głosił ks. Robert. Po południu została odprawiona uroczysta Msza św. na cmentarzu. Przewodniczył jej i wygłosił kazanie nasz rodak – michalita – ks. Krzysztof Bochenek. Po Mszy św. odbyła się żałoba procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych. Piękna pogoda sprzyjała uczestnikom liturgii – uczestniczyło w niej wielu Parafian i Gości.