Msza św. na Cmentarzu - 2022

Uroczystość Wszystkich Świętych to radosny dzień, w którym Kościół upamiętnia wszystkich znanych i nieznanych Świętych i Błogosławionych. Oni osiągnęli już wieczną chwałę, a dziś są naszymi orędownikami przed Bogiem. Tradycyjnie o godz. 14.00 w Kaplicy Cmentarnej została odprawiona Msza św. Modliliśmy się za zmarłych Parafian. W czasie Mszy św. okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Patryk. Po Mszy Świętej wyruszyła procesja, w czasie której modliliśmy się za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Przy pięknej, jesiennej pogodzie wielu Parafian i Gości uczestniczyło w nabożeństwie.