Msza św. przy Krzyżu na Kamieńcu 2021

W Święto Podwyższenia Krzyża świętego 14 września, co roku miejscem wyjątkowym w naszej Parafii staje się Krzyż na Kamieńcu. Tutaj spotykamy się na Mszy św. i wspólnym uwielbieniu Chrystusowego krzyża. W tym roku dziękowaliśmy także na beatyfikacje dwojga wielkich Polaków:  Prymasa Tysiąclecia Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Mszy św. przewodniczył o. Dariusz Niemiec, franciszkanin, nasz rodak, on tez wygłosił kazanie. We Mszy św.; uczestniczyło wielu wiernych – naszych Parafian oraz Gości. Po Mszy św. Parafianie z Kamieńca przygotowali poczęstunek a wielu skorzystało z okazji i spędziło kilka chwil w serdecznej rozmowie.