Odpust ku czci św. Michała Archanioła 2020

Tegoroczną Uroczystość Odpustową ku czci naszego Patrona św. Michała Archanioła przeżywaliśmy we wtorek – 29 września. Msze św. sprawowane były w porządku niedzielnym. W tym roku odpustowej modlitwie przewodniczył o. Tomasz Michalik, gwardian klasztoru i nowy proboszcz parafii św. Anny w Bieczu. Po Sumie odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem. Odpust zakończyła wieczorna Msza św. z kazaniem wygłoszonym przez ks. Roberta. Św. Michale – módl się za nami.