Opłatek Akcji Katolickiej dla dziecięcych i młodzieżowych grup duszpasterskich 2018

Także  i w tym roku Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przygotował w Uroczystość Objawienia Pańskiego spotkanie dla dziecięcych i młodzieżowych grup duszpasterskich z naszej Parafii. Miłą niespodziankę sprawił jeden z wielbłądów, którymi podróżowali Trzej Królowie. Uczestniczył on w Orszaku Trzech Króli w Bieczu, zdobywając jedną z głównych nagród a następnie przybył do Binarowej na spotkanie opłatkowe. Potem rozpoczęła się wspólna modlitwa, którą poprowadził ks. Robert. Pani Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej Małgorzata Sendecka-Juruś złożyła życzenia a ks. Proboszcz powitał nowych członków Akcji Katolickiej – Państwo Teresę i Janusza Augustowskich. Potem wszyscy składali sobie  życzenia i dzielili się opłatkiem. Następnie był czas na słodki poczęstunek i radosne kolędowanie. Radość i pogoda ducha udzielały się wszystkim zebranym.