Rzymskokatolicka
Parafia św. Michała
w Binarowej

Panel popularnonaukowy z promocją książki

Jako jedno z wydarzeń upamiętniających Jubileusz 675-lecia lokacji naszej Parafii w dniu 17 września 2023 r. w kościele pw. św. Michała Archanioła w Binarowej odbył się panel popularnonaukowy z promocją drugiego wydania książki pt. „Binarowa wieś Królewska” napisanej przez nieżyjącego już naszego Rodaka prof. Jana Wszołka. Zostały wygłoszone dwie prelekcje. Pan Damian Nowak, pracownik Muzeum Ziemi Bieckiej powiedział o drogach w Binarowej w latach 1772-1918 a Pani Marta Liana, z domu Wszołek, siostrzenica prof. Jana Wszołka opowiedziała o autorze promowanej książki i kulisach jej pisania.
Na kanale YOUTUBE naszej Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Michała Archanioła w Binarowej można odsłuchać nagranie z panelu. Zapraszamy!

https://www.youtube.com/watch?v=lMYKYruZqis 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.