Pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej - 2018

W pierwszą sobotę miesiąca października - 6.10.2018 r. - grupa parafian pod przewodnictwem ks. Roberta uczestniczyła w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej. Msza święta sprawowana była w kaplicy „Domu Pielgrzyma”, następnie wszyscy nawiedzili Kalwaryjskie Sanktuarium Matki Bożej. Po wspólnej modlitwie różańcowej był czas na osobistą adoracje i napisanie intencji modlitewnych, które będą zanoszone do Boga przez pośrednictwo Matki Bożej Kalwaryjskiej. W drodze powrotnej pielgrzymi zwiedzili Zamek w Krasiczynie i zapoznali się z jego historią. Po wspólnym obiedzie na zakończenie pielgrzymki wszyscy podziwiali piękne widoki z Kopca Tatarskiego w Przemyślu. Wszyscy wrócili do domu ubogaceni przeżyciami duchowymi jak również historycznymi i gotowi na kolejne pielgrzymowanie.

Ks. Robert