Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej

Na drugi dzień po przeżytym Odpuście ku czci św. Michała Archanioła – w sobotę 30 września – grupa naszych Parafian oraz kilka osób spoza naszej Parafii pod kierownictwem ks. Roberta udała się autokarem na pielgrzymkę do Częstochowy – na Jasną Górę. Jasnogórskie Sanktuarium świętuje w tym roku Jubileusz 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Nasi pielgrzymi dotarciu do Częstochowy nawiedzili Sanktuarium i uczestniczyli we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. Potem był czas na modlitwę i zwiedzanie Klasztoru na Jasnej Górze. W drodze powrotnej pielgrzymi nawiedzili Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach a na zakończenie przewidziana była rekreacja na krakowskim Rynku a następnie powrót do Binarowej.

Wszyscy byli pełni wrażeń i miłych wspomnień a niektórzy pielgrzymi już snuli plany na kolejny wyjazd.