Pogrzeb śp. Heleny Bochenek

W sobotę – 10 marca – odbył się pogrzeb śp. Heleny Bochenek, z domu Polak, mamy naszego rodaka – ks. Krzysztofa – ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła. Mszy św. pogrzebowej przewodniczył Przełożony Generalny Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła – ks. Dariusz Wilk. Mszę św. koncelebrowało około 40 kapłanów - ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, rodacy binarowscy i kapłani, którzy pracowali w naszej Parafii oraz koledzy i przyjaciele ks. Krzysztofa. Kazanie w czasie Mszy św. wygłosił ks. Robert Giza – Prefekt Domu Zakonnego Warszawa Bemowo. W pogrzebie uczestniczyły także Siostry ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła z Przełożoną Generalną – s. Julią, Asystentką Generalną – s. Zacharią oraz siostrami z placówki zakonnej w Jaśle. Na zakończenie Mszy św. zmarłą Helenę pożegnał ks. Proboszcz z Binarowej oraz ks. Krzysztof – syn Zmarłej, który także w imieniu swoim i rodziny podziękował wszystkim za udział w pogrzebie. Następnie w kondukcie żałobnym wszyscy udali się na nasz cmentarz, gdzie ciało śp. Heleny zostało złożone do grobu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Dziękujemy Rodzinie śp. Heleny za udostępnienie fotografii.