Powitanie nowego wikariusza - ks. Patryka

W niedzielę – 28 sierpnia w naszej wspólnocie parafialnej powitaliśmy ks. mgr Patryka Smolenia – naszego nowego wikariusza. Ks. Patryk został powitany przez ks. Proboszcza a na początku niedzielnej Sumy przywitała go także delegacja naszych Parafian. Nowy wikariusz przewodniczył liturgii Mszy św. i głosił Słowo Boże. Nasza wspólnota życzy ks. Patrykowi, aby dobrze czuł się w naszej Parafii, aby miał wiele sił, gorliwości i wytrwałości w pracy duszpasterskiej. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan będzie najlepszym przewodnikiem a Matka Boża Binarowska, nasza patronka – Wspomożycielką na drogach realizacji powołania. Na owocną pracę duszpasterską w naszej wspólnocie życzymy – Szczęść Boże!