Rekolekcje Szkolne - III dzień

Rekolekcje Szkolne - 3 dzień.

W środę – w trzecim dniu rekolekcji szkolnych ks. Wojciech zaprosił nas na Mszę św. Wcześniej siostra Katarzyna z Sarą przygotowały wszystkich przez śpiew a w czasie Mszy św. ks. Rekolekcjonista wygłosił naukę, w której posłużył się sytuacją rozgrywanego meczu w piłkę nożną. Były rekwizyty, które uczyły nas walki ze złym duchem i umacniania się łaską Bożą. Na zakończenie Mszy św. kandydaci do bierzmowania otrzymali poświęcone krzyże. W imieniu uczniów naszej Szkoły Przewodnicząca Samorządu podziękowała ks. Wojciechowi, siostrze Katarzynie i Sarze za poprowadzenie tegorocznych Rekolekcji. Uczestnicy konkursów i zabaw otrzymali też słodki podarunek. Bogu niech będą dzięki za czas Rekolekcji Szkolnych.