Rekolekcje Wielkopostne 2021

Rekolekcje Wielkopostne 2021.

W dniach: 21 – 24 marca 2021 r. przeżywaliśmy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Prowadził je o. Janusz Trojanowicz z bieckiego klasztoru Ojców Franciszkanów. W V Niedzielę Wielkiego Postu w czasie Mszy św. do południa były głoszone nauki rekolekcyjne dla wszystkich. Po południu o. Rekolekcjonista poprowadził Gorzkie Żale i wygłosił rekolekcyjne Kazanie Pasyjne.  W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. z naukami rekolekcyjnymi dla wszystkich były rano i wieczorem. W środę, na zakończenie rekolekcji młodzież z klasy VIII – kandydaci do bierzmowania otrzymali poświęcone krzyże. W czasie Rekolekcji wielu Parafian przystępowało do sakramentu pokuty. Niech Pan Bóg pobłogosławi i umocni łaską rekolekcyjne postanowienia.