Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Mszą św. o godz. 8.00 sprawowaną przez binarowskich duszpasterzy a jednocześnie katechetów Szkoły Podstawowej w Binarowej w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2019/2020. We Mszy św. uczestniczyło także wielu rodziców, okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Robert a nasi Nauczyciele włączyli się aktywnie w liturgię. Rangę uroczystości podkreślał Sztandar naszej Szkoły. Po Mszy św. odbyła się akademia w Szkole, z programem artystycznym, przemówieniem Pani Dyrektor oraz powitaniem i przedstawieniem uczniów klasy I, którzy rozpoczynają naukę w Szkole Podstawowej. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy samych szkolnych sukcesów i Bożego Błogosławieństwa!