Rzymskokatolicka
Parafia św. Michała
w Binarowej

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

1 września 2021 r. Mszą św. o godz. 8.00 rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2021/2022. Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Robert a Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz. W nabożeństwie uczestniczyli także uczniowie naszej Szkoły, Nauczyciele i Wychowawcy z Panią Dyrektor oraz Rodzice. Prosiliśmy wszyscy o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Binarowskiej w nowym Roku Szkolnym. Powagę uroczystości podkreślał Poczet ze Sztandarem naszej Szkoły. Po Mszy św. na sali sportowej odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klasy III a Pani Dyrektor powitała nowych uczniów i ogłosiła rozpoczęcie nowego roku nauki.

 

Dzieciom i młodzieży życzymy wiele zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, kształtowaniu dojrzałych postaw, a czcigodnym nauczycielom, wychowawcom i pracownikom Szkoły dużo siły i mocy Ducha Świętego, potrzebnego w procesie kształtowania dzieci i młodzieży.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.