Rzymskokatolicka
Parafia św. Michała
w Binarowej

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023.

Tradycyjnie, 1 września rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2022/2023. W tym roku rozpoczęliśmy go z naszym nowym Ks. Katechetą – Ks. mgr Patykiem Smoleniem. O godz. 8.00 została odprawiona Msza św. o Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Na początku powitaliśmy w naszej wspólnocie nowego ks. Katechetę, który potem wygłosił okolicznościowe kazanie. Zachęcał w nim uczniów naszej Szkoły do nauki i pracy oraz wytrwałości w szkolnych obowiązkach. W nabożeństwie uczestniczyli także uczniowie naszej Szkoły, Nauczyciele i Wychowawcy z Panią Dyrektor oraz Rodzice. Obecny był także Sztandar naszej Szkoły. Po Mszy św. wszyscy przeszli do naszej Szkoły i na sali sportowej odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klasy III pod kierunkiem swojej Wychowawczyni. Pani Dyrektor powitała nowych uczniów i ogłosiła rozpoczęcie nowego roku nauki.

 

Dzieciom i młodzieży życzymy wiele zapału oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i  kształtowaniu swoich charakterów a nauczycielom, wychowawcom i pracownikom Szkoły dużo siły i mocy Ducha Świętego.

 

Bóg, Ojciec światłości, który oświecił dusze uczniów przez zesłanie Ducha Pocieszyciela,

niech Wam udzieli swojego błogosławieństwa i napełni was darami Ducha Świętego. Amen.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.