Uroczystość I Komunii św. 2023

W Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 21 maja 2023 r. 16 dzieci z klasy III przyjęło I Komunię Świętą. Uroczystą Mszę św. sprawowali binarowscy duszpasterze. Przy pięknej pogodnie Uroczystość rozpoczęła się błogosławieństwem udzielonym dzieciom przez ich rodziców. We Mszy św. uczestniczyli także rodzice chrzestni, bliscy dzieci oraz Pani Wychowawczyni. Na zakończenie Mszy św. dzieci otrzymały poświęcone pamiątkowe obrazki. Był też czas na wykonanie okolicznościowych rodzinnych fotografii.