Wycieczka do Parku Trampolin w Krośnie

W środę – 8 listopada – uczniowie z klasy III, które przygotowują się do I Komunii św., Schola oraz dzieci, które najgorliwiej uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych pojechały na szkolną wycieczkę do Parku Trampolin HIGH JUMP w Krośnie. Wycieczkę rozpoczęliśmy wspólną modlitwą o Boże błogosławieństwo a w czasie podróży wspólnie śpiewaliśmy piosenki religijne i szkolne. Opiekę nad dziećmi w czasie wycieczki sprawowali nauczyciele z naszej Szkoły: Pani Magdalena Łątka, Pani Sabina Marszałek, ks. Robert, ks. Proboszcz oraz Pani Aneta Bochnia – jako mama jednego z dzieci. Celem wspólnego wyjazdu była zabawa, rekreacja i integracja w grupie rówieśników. Po przybyciu na miejsce instruktorzy z ośrodka wytłumaczyli zasady zabawy i korzystania z trampolin, potem odbyła się rozgrzewka i wreszcie wszyscy mogli rozpocząć zabawę. Niektóre ćwiczenia prowadzili instruktorzy a dzieci bardzo chętnie angażowały się w zdobywanie różnych sprawności. Popularną zabawą było bujanie się na linie, odważni wspinali się na ściance inni ćwiczyli z piłką albo w basenie z kolorowymi gąbkami. Większość jednak skakała na trampolinach wykonując różne ćwiczenia akrobatyczne. Atmosfera zabawy i dziecięcej radości udzieliła się nawet nauczycielom, którzy bawili się razem z dziećmi. Po zakończonych ćwiczeniach i odpoczynku uczestnicy wycieczki udali się do restauracji McDonald’s w Krośnie na posiłek a potem wrócili do Binarowej. Było po prostu świetnie!!!