Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021.

W niedzielę 20 czerwca została odprawiona Msza św. w intencji uczniów klasy VIII, którzy w tym roku zakończyli naukę w Szkole Podstawowej w Binarowej a w piątek – 25 czerwca została odprawiona Msza św.  z okazji zakończenia Roku Szkolnego – na podziękowanie za otrzymane łaski, oraz o błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Binarowskiej dla uczniów i nauczycieli w czasie wakacji. W czasie okolicznościowych akademii w naszej Szkole uczniowie otrzymali świadectwa a najlepsi – nagrody i dyplomy.