Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.

W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – 24 czerwca br. zakończył się rok szkolny. O godz. 8.00 dzieci, młodzież, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej Szkoły a także rodzice uczestniczyli we Mszy św. odprawionej przez binarowskich duszpasterzy. Po Mszy św. w naszej Szkole odbył się okolicznościowy apel. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali wyróżnienia i nagrody. Pani Dyrektor podziękowała także ks. Robertowi za pracę katechetyczną, w związku z faktem, że ks. Robert został mianowany proboszczem w parafii Żyznów i nie będzie już uczył a naszej Szkole. Także uczniowie ze Szkolnego Samorządu złożyli ks. Robertowi swoje podziękowanie. Po apelu odbyły się spotkania poszczególnych klas ze swoimi wychowawcami i rozpoczął się czas wakacji.