Zakończyliśmy Rekolekcje Wielkopostne 2019

3 kwietnia – Nowenną do Matki Bożej Binarowskiej i Mszą św. wieczorną zakończyliśmy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. W godzinach rannych ks. Rekolekcjonista poprowadził nabożeństwo dla starszych i chorych. Oprócz Słowa Bożego skierowanego specjalnie do tych naszych Parafian na zakończenie Mszy św. ks. Andrzej błogosławił Najświętszym Sakramentem zorrmadzonych wiernych. Wieczorem na zakończenie Mszy św. przedstawiciele Parafian oraz ks. Proboszcz podziękowali ks. Rekolekcjoniście za Słowo Boże głoszone w czasie tegorocznych Rekolekcji. Ks. Andrzej życzył naszej Parafii owocnego przeżywania Świąt Wielkanocnych. Na zakończenie znakiem Krzyża ks. Rekolekcjonista udzielał indywidualnego błogosławieństwa.

„Bogu niech będą dzięki” za czas Rekolekcji i niech Duch Święty umacnia nas do dobrego!