Rzymskokatolicka
Parafia św. Michała
w Binarowej

Dodatkowe informacje

Zmarł Grzegorz Bochenek
08/12

Zmarł śp. Grzegorz Bochenek, zamieszkały w Rynku. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek – 11 grudnia 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Stanisława Gogola
08/12

Zmarła śp. Stanisława Gogola z domu Bielamowicz, zamieszkała w Rynku. Jej pogrzeb będzie w niedzielę – 10 grudnia 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zaproszenie do składania ofert
05/12

                                                                

 

RZĄDOWY PROGRAM ODBUDOWY ZABYTKÓW

 

Zaproszenie do składania ofert w postepowaniu zakupowym Nr 2/2023 na realizację zadania pn. 'Konserwacja techniczna i estetyczna XVII - wiecznego feretronu z obrazami Anioł Stróż i Św. Michał Archanioł z kościele pw. Św. Michała Archanioła w Binarowej'

 

 

 Zaproszenie do składania ofert

 

 Formularz ofertowy

 

 Wzór umowy

 

 Wykaz osób i robót

 

 Klauzula RODO

 

 Program prac konserwatorskich

 

 Pozwolenie konserwatorskie

 

Zmarła Elżbieta Wanat
03/12

Zmarła śp. Elżbieta Wanat, z domu Michalec, zamieszkała na Polach Szarowicza. Jej pogrzeb będzie w czwartek – 7 grudnia 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Stanisław Lenard
24/11

Zmarł śp. Stanisław Lenard, zamieszkały w Nagórzu Południe. Jego pogrzeb będzie w niedzielę – 26 listopada 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Jan Rutana
18/11

Zmarł śp. Jan Rutana, zamieszkały w Nagórzu Północ. Jego pogrzeb będzie w środę – 22 listopada 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Helena Kupczyk
02/11

Zmarła śp. Helena Kupczyk, z domu Krupczak, zamieszkała na Polach Szarowicza. Jej pogrzeb będzie w piątek – 3 listopada 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Parafialna Pielgrzymka do Wilna
26/10

Pielgrzymka Parafialna do Wilna

 

Ks. Patryk organizuje autokarową pielgrzymkę parafialną do Wilna, szlakiem Sanktuariów Polski, dniach: 1 – 5 maja 2024 r. 

 

Finał Festwalu REZONANSE
06/10

Serdecznie zapraszamy na koncert finałowy Festiwalu Rezonanse, który odbędzie się w niedzielę 15 października o godzinie 20.00 w naszym kościele. Wystąpi szwajcarski zespół muzyki dawnej Profeti della Quinta, który wykona repertuar oparty o muzyczne opracowania tekstów Pieśni nad Pieśniami.

 

Zapraszamy także na Mszę świętą festiwalową o 15.00 z udziałem scholi festiwalowej.

 

Obowiązują bezpłatne wejściówki na koncert, do pobrania ze strony www.festiwalrezonanse.pl.

 

 

Od 2021 roku wędrowny Festiwal Rezonanse zachęca do doświadczania wyjątkowego połączenia dawnej muzyki, wnętrz drewnianych zabytkowych kościołów i cerkwi Szlaku Architektury Drewnianej oraz uroków polskiej jesieni. W tym roku koncerty znakomitych artystów z Polski i zagranicy zagoszczą w kolejnych świątyniach leżących na pograniczu Podkarpacia i Małopolski: Krempnej, Kotani, Owczarach i Binarowej. To wszystko w dniach 13-15 października. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

 

 

 

Zmarła Alfreda Czeluśniak
03/10

Zmarła śp. Alfreda Czeluśniak, Mama Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Binarowej mgr Jolanty Małczak. Pogrzeb śp. Alfredy będzie w czwartek – 5 października br. w parafii św. Anny w Bieczu. O godz. 14.30 – różaniec za Zmarłą a o godz. 15.00 Msza św. pogrzebowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.