Rzymskokatolicka
Parafia św. Michała
w Binarowej

Dodatkowe informacje

Zmarła Alfreda Juruś
10/06

Zmarła śp. Alfreda Juruś, z domu Gębarowska, zamieszkała w Zielonej Ulicy. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek 12 czerwca 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Roman Ryczek
03/05

Zmarł śp. Roman Ryczek, zamieszkały na Kurpielu. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 6 maja 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Mariusz Lenard
27/04

Zmarł śp. Mariusz Lenard, zamieszkały w Nadolu Południe.  Jego pogrzeb będzie w sobotę – 29 kwietnia 2023 r. o godz. 10.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Zofia Przepióra
21/04

Zmarła śp. Zofia Przepióra z domu Michalik. Pochodziła z naszej Parafii, z Jurusiowych Potoków, w ostatnim czasie mieszkała w Krakowie ale jej wolą było spocząć na naszym cmentarzu. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek – 24 kwietnia 2023 r. o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Maria Kołodziejczyk
11/04

Zmarła śp. Maria Kołodziejczyk, z domu Burda. Pochodziła z naszej Parafii, z Zielonej Ulicy, w ostatnim czasie mieszkała w Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach ale jej wolą było spocząć na cmentarzu w Binarowej. Jej pogrzeb będzie w środę – 12 kwietnia 2023 r. o godz. 11.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Życzenia na Wielkanoc 2023
08/04

Chrystus Zmartwychwstał!

Prawdziwie Zmartwychwstał!

 

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzmy,

aby Zmartwychwstały obdarzył Was i Waszych najbliższych swoim błogosławieństwem!

Niech rozgrzewa Wasze serca, rozjaśnia Wasze umysły, wzmacnia wzajemną miłość, daje pokój i nadzieję.

 

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Drogim Parafianom, Gościom oraz naszym Przyjaciołom życzą

 

duszpasterze z Binarowej

Zmarł Krzysztof Marian Pabis
04/04

Zmarł śp. Krzysztof Marian Pabis, zamieszkały w Jurusiowych Potokach. Jego pogrzeb będzie w czwartek – 6 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Maria Hapon
03/04

Zmarła śp. Maria Anna Hapon, z domu Jacher, zamieszkała na Kamieńcu. Jej pogrzeb będzie w środę – 5 kwietnia 2023 r. o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

PORZĄDEK ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W TRIDUUM PASCHALNYM 2023
01/04

Porządek nabożeństw Triduum Paschalnego i Wielkanocy 2023
01/04

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.