Rzymskokatolicka

Pomoc w rehabilitacji naszych Parafian z odpisu 1,5 % podatku
19/01

Jeżeli możesz – pomóż!

Początek każdego roku to czas rozliczania podatków za ubiegły rok. Jak co roku jest to okazja dla nas wszystkich do wsparcia potrzebujących poprzez odpis 1,5 % podatku dochodowego w rocznych zeznaniach podatkowych. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na pomoc naszym Parafianom: Patrycji Rogozińskiej i Arturowi Bochenkowi na walkę z chorobą i dalszą rehabilitację.

Aby przekazać 1,5 % dla Patrycji, wystarczy podać w zeznaniu rocznym numer KRS organizacji pożytku publicznego – 0000270809 a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5 %” wpisać: Rogozińska – 13736

Aby przekazać 1,5 % dla Artura, wystarczy podać w zeznaniu rocznym numer KRS organizacji pożytku publicznego – 0000037904 a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5 %” wpisać: 353 Bochenek Artur.

Zachęcamy i prosimy o pomoc!

Zmarł Kazimierz Wroński
01/01

Zmarł śp. Kazimierz Wroński, zamieszkały na Polach Szarowicza. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek – 2 stycznia 2023 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Życzenia na Nowy Rok 2023
31/12

U progu nowego roku kalendarzowego 2023 wszystkim Wam, Drodzy Parafianie i naszym Przyjaciołom

składamy najlepsze noworoczne życzenia:

zdrowia, spełnienia dobrych planów i zamierzeń oraz obfitości Bożych łask.

Niech dobry Bóg opromienia każdy dzień rozpoczętego roku swoją łaską i błogosławieństwem.

Życzymy siły i nadziei w pokonywaniu codziennych trudności

a Maryja Boża Rodzicielka niech wyprasza wszystkim Wam szczególne błogosławieństwo.

Duszpasterze z Binarowej

Życzenia na Boże Narodzenie 2022
24/12

„Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem.

Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję także w nasze współczesne serca,

w czasie, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, zwątpienia i lęku o przyszłość.

Pełni wiary i radości świętujemy więc ten szczególny czas Bożego Nawiedzenia.

Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości oraz internetowych Przyjaciół

będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny

i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą,

nieraz trudną codzienność.

Rynek

Zmarł Adolf Kozieł
10/12

Zmarł śp. Adolf Kozieł, zamieszkały w Rynku. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek – 12 grudnia 2022 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Edward Kurowski
04/12

Zmarł śp. Edward Kurowski, zamieszkały na Wygonie. Jego pogrzeb będzie we wtorek – 6 grudnia 2022 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Helena Przybyło
02/12

Zmarła śp. Helena Przybyło, z domu Szynal, zamieszkała n Polach Szarowicza. Jej pogrzeb będzie w sobotę – 3 grudnia 2022 r. o godz. 9.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Mieczysław Szary
26/11

Zmarł śp. Mieczysław Szary, zamieszkały na Maślakowicach. Jego pogrzeb będzie w niedzielę – 27 listopada 2022 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Eugeniusz Rutana
21/11

Zmarł śp. Eugeniusz Franciszek Rutana, zamieszkały na Maślakowicach. Jego pogrzeb będzie we wtorek – 22 listopada 2022 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00, 40 minut wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.