Zmarł Stefan Słota
26/03

Zmarł śp. Stefan Słota. W ostatnim czasie mieszkał w Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach ale jego wolą było spocząć na naszym cmentarzu. Jego pogrzeb będzie w środę – 27 marca 2024 r. o godz. 14.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Porządek nabożeństw i adoracji Triduum Paschalnego i Wielkanocy 2024
24/03

Z pomocą Bożej łaski i błogosławieństwa wchodzimy w głębokie przeżywanie Wielkiego Tygodnia, abyśmy mogli doświadczać przechodzenia ze śmierci grzechu do życia w łasce i wolności dziecka Bożego  W tych świętych dniach odnajdziemy najgłębszy sens życia Kościoła, świętej liturgii oraz źródło wszelkiej łaski. Zapraszamy wszystkich Parafian i naszych Przyjaciół do głębokiego przeżywania Wielkiego Tygodnia, aby wzmacniać naszą wiarę i coraz pełniej i bardziej świadomie przeżywać największe wydarzenia w historii zbawienia. Trwajmy blisko Pana Jezusa, który cierpiał i umarł za nas, dla naszego zbawienia, aby radość poranka zmartwychwstania wypełniła nasze serca. Poniżej program nabożeństw i adoracji Triduum Paschalnego.

Plakat Rekolekcji Szkolnych 2024
09/03

Zmarła Leokadia Juruś
23/02

Zmarła śp. Leokadia Juruś, zamieszkała na Kamieńcu. Jej pogrzeb będzie w sobotę – 24 lutego 2024 r. o godz. 15.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Piotr Urzędowski
08/02

Zmarł śp. Piotr Urzędowski, zamieszkały w Nagórzu Północ. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 10 lutego 2024 r. o godz. 15.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zaproszenie na pielgrzymko-wycieczkę do Chorwacji
03/02

Ks. Patryk zaprasza na pielgrzymko-wycieczkę do Medjugorie, Neum i Dubrownika. Planowany termin: 25 – 29 czerwca br. Program wyjazdu poniżej, zapisy i szczegółowe informacje u ks. Patryka. Serdecznie zapraszamy!

Zmarła Anna Mikrut
29/01

Zmarła śp. Anna Mikrut, z domu Bajorek, zamieszkała w Jurusiowych Potokach. Jej pogrzeb będzie w środę – 31 stycznia 2024 r. o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Stanisław Przybycień
27/01

Zmarł śp. Stanisław Przybycień, zamieszkały w Nagórzu Północ. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek – 29 stycznia 2024 r. o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł Krzysztof Lenard
16/01

Zmarł śp. Krzysztof Lenard, zamieszkały na Wygonie. Jego pogrzeb będzie w czwartek – 18 stycznia 2024 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zaproszenie na Jasełka KSM-u
05/01

Zaproszenie na Jasełka 2024

W niedzielę – 14 stycznia, o godz. 12.00 – w naszym kościele,

młodzież z KSM-u przedstawi Jasełka.

Nasi młodzi artyści serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszej Parafii. Warto!!!